• صفحه خانگی
  • >
  • آخرین اخبار
  • >
  • اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرعباس برگزار کرد نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی مرد میدان

اداره ورزش وجوانان شهرستان بندرعباس برگزار کرد نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی مرد میدان

  • دی ۲۴, ۱۳۹۹
  • ۱۶۳ بازدید
به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دل ها یک دوره جشنواره فرهنگی ورزشی برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی یک دوره جشنواره فرهنگی  ورزشی تحت عنوان  مرد میدان برگزار شد. وی بیان داشت : این جشنواره در رشته های  پرتاب پنالتی بسکتبال،  فریزبی،  دارت تیراندازی،  فوتبال دستی،  پنالتی گل کوچک ، روپای،  فرم کونگ فو،  کاتای انفرادی،  پومسه تکواندو و  طناب زنی در دو بخش آقایان و بانوان در محل زمین چمن تختی برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور  رئوفی معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس ،محمود رضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان، امیرتیموری مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان ، خادمی معاونت ورزشی اداره کل ورزش، عامری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش ، اسماعیل بواشه عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس ، خانم مرادی معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش ، خانم نظام زاده معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، صالحی رئیس بسیج ورزشکاران استان و کریم زاده  ریس هیات بیماران خاص و پیوند اعضا و جمعی از روسای هیات های ورزشی شهرستان برگزار شد و  از خاواده شهدا علی رضایی، مجیدقاسمی، شهیدابراهیم تنیده و عوامل اجرایی و داوران تقدیر به عمل آمد.
    
نتایج  مسابقات جشنواره مرد میدان بدین شرح می باشد. 
در مسابقات کاراته نونهالان ارشیا قاسمی اول شد.
آرین ناصری در مکان دوم ایستاد. متین پالیک  سوم شد.
در رده سنی نوجوانان  یاسین پالیک ،  محمد اسلامی و حسام سالاری اول تا سوم شدند.
در رده بزرگسالان  امیررضا زاهدی اول شد.  محمدامین احترامی در مکان دوم ایستادو محمدامین معماری سوم شد. در مجموع باشگاه کاراته کلاسیک با مربیگری ناصر میرفلاح با کسب دو طلا ، دو نقره و سه برنز مقام اول،
باشگاه کاراته زیباشهر با مربیگری حسین تنی با کسب یک طلا مقام دوم‌ و باشگاه کاراته میلاد با مربیگری میلاد کهنسال با کسب یک نقره مقام سوم را کسب کرد.‌
در مسابقات دختران و در رده سنی نونهالان  متولدین ۸۸-۸۶  اسرا چاور عنوان نخست را کسب کرد.‌ مقام دوم را  مهدیسا حمیدی از آن خودش کرد و طهورا شکری و فائزه احمدزاده مشترکا سوم شدند.  در رده سنی نوجوانان (متولدین ۸۶- ۸۵) هلیا زینلی عنوان اولی را کسب کرد.  مقام دوم  را بهاره فاتح نژار از آن خودش کرد. مقام سوم مشترک را نادیا کریم پناه و مبینا جعفری به دست آوردند.‌ در رده سنی جوانان ( متولدین ۸۳- ۸۲)  مریم عباسی و  فاطمه امینی پور اول و دوم شدند. عنوان سوم مشترک هم به مونا عسکری و معظمه امام رضا رسید.
   
    
مسابقات بخش بانوان با حضور ۴۰ شرکت کننده در قالب ۷ تیم و با قضاوت ۷ داور انجام شد که در پایان تیم های پایتخت ، کانون بسیج و آوای هرمزگان عناوین اول تا سوم را کسب کردند‌.  در مسابقات فوتبال دستی  و در رده سنی نونهالان عدنان عالی زاده ، مهدی اورنگی ، آرش مرادی ، در رده سنی جوانان مهدی امیری، میکائیل رسولا، منوچهر ذاکری و در رده سنی آزاد  نیما ماری زاده، یونس اقتداری و سجاد میرانی اول تا سوم شدند. در مسابقات  روپایی ، ابوالفضل عاملی اول شد، نوید امیری دوم و مهرشاد بهادری در مکان سوم ایستاد. در پنالتی ، علیرضا قنبری ، محمد قلندری و رضا ذاکری عنوان های اول تا سوم را کسب کردند. در  فوتبال دستی  رده سنی آزاد سجاد میرانی نفر اول  شد.‌ نیما ماری زاده نفر دوم و مصطفی کمالی نفر سوم شد. در مسابقات فوتبال دستی جوانان رده سنی یونس اقتداری عنوان نخست را به دست آورد. نوید امیری دوم شد و میکائیل رسولادر مکان سوم ایستاد.
در مسابقات طناب زنی بهار پژمان ،عسل مرادی و فاطمه سالاری اول تا سوم شدند.  در طناب زنی پسران رده سنی ۱۴ تا ۱۶ سال امیر رضا اعمی، حسین اسلامی و محمد راشد زاده قشمی اول تا سوم شدند. در رده سنی ۱۶ تا ۱۸ سال محمد حسین زمانی، آرمین تاجیک و امیرحسین مریدی عنوان اول تا سوم را کسب کردند.
     
رده سنی بالای ۴۱ سال عیسی اصغری اول شد. اسلام موحد دوم شد. صالح راشد زاده و اسماعیل سهرابی مشترکا سوم شدند. در مسابقات تکواندو ودر مسابقات تیمی رده سنی زیر ۱۲ سال محمد سام شهامتی، محمد رضا قاسمی و سبحان روشی اول شدند. حسام روشی، ابوالفضل قانعی فر و امیر رضا اعمی دوم شدند. شعیب زارعی ، مصیب زکریای و عبدالرحمان سرودی سوم شدند.در رده سنی ۱۶ تا ۱۸ سال تاجیک و زمانی اول شدند. در شکستن اجسام  رامین عبدالله زاده طلا گرفت. تاجیک نقره و مدال برنز از آن زمانی شد.
در مسابقات پرتاب پنالتی بسکتبال دربخش آقایان و در رده سنی مینی بسکتبال پارسا بخشنده،  یاشار میرانی و محمدرضا سالاری اول تا سوم شدند. در رده سنی نونهالان  هانی محمدی اول شد. آیدین صارمیان در مکان دوم ایستاد .‌تبوالفضل سماعی سوم شد.
   
در بخش بانوان و در رده سنی مینی بسکتبال  السا زاهد زاده عنوان اولی را کسب کرد. دل آرا  راهی دوم شد.
رژینا بلادر سوم شد. در رده سنی نونهالان غزاله سالاری اول شو. یاس زاهد زاده دوم و آیناز شجاعی سوم شد.
در مسابقات دارت آقایان حیدر پیروی عنوان نخست را به خودش اختصاص داد. باقر کارگر دوم و کاظم علیپور در مکان سوم ایستاد. در مسابقات دارت بانوان زهره تختی،  پرستش عباسلو و  عذرا غریب پور اول تا سوم شدند.‌ داوری این مسابقات را زینب لر و فاطمه سادات سلمانی بر عهده داشتند. در رقابت های پارکور مسیح حیدری و عبدالله شاهی اول شدند.‌امیرحسین صابری دوم شد و ایلدارحیدری در مکان سوم ایستاد.
در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر ودر رده سنی نوجوانان رضا ناظر مقام اول، امیر علی عزیزی مقام دوم و شهروز شهریاری مقام سوم را کسب کردند. ‌در رده‌ بزرگسالان محمد رضا وفاخواه مقام اول را از آن خودش کرد.‌حامد اندایش دوم شد.  آرمین اسپید در جای  سوم ایستاد.
در رشته تفنگ بادی بانوان در رده نوجوانان ستایش عباسلو مقام اول را به دست‌ آورد. سارینا رستمی  دوم شد. شیوا داوودی در جای سوم ایستاد. در رده بزرگسالان  مریم قاسمی زاده اول، فاطمه جدکاره دوم  و سمنبرگذری سوم شد.‌ این مسابقات  با سرداوری خانم خاکساری و داوری  خانم ها  عالی پور و یدالهی برگزار شد.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

اخبار